Gülçin Yoshy Fan clUb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gülçin Yoshy Fan clUb

Gülçin ve Yoshy Fan Clubb

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilinmeyen Röportaj

YazarMesaj
GülçinciAdminEcem
Gülçinci Admin
GülçinciAdminEcem

Bilinmeyen Röportaj Empty
MesajKonu: Bilinmeyen Röportaj   Bilinmeyen Röportaj Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 6:31 am

işte arkiler gülçin röpörtajı yazarken çok uğraştım bi okuyun lütfen olumsuz yorum yazmayın sitede varsa ben görmedim bilmeyenler okusun sitede varsa tekrar tekrar pardon çünkü ben görmedim işte başlıyo

Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi hiç düşünür müydünüz? Yada

çocukluğunuzdaki hayalleriniz nelerdir?

Gülçin: Ya tabi ki düşünüyorduk. Herkesin sen ne olacaksın dedikleri zaman, zaten

mikrofon olarak, her tür silindir şeklindeki eşyayı alıp şarkı söylemeye çalıştığım için böyle

bir hayalim vardı yani.

Hayatınızın filmi?

Gülçin: Hayatımın filmi diyemem.Zaten çok fazla film izlemeyi sevmiyorum. Eren gibi ilgim

yok. Ama dans filmlerini izlemeyi daha çok seviyorum.

En son okuduğunuz kitap?

Gülçin: Ben de en son Da Vinci Şifresi’ni yarıda bıraktım. Sonlarına biraz gelmiştim

bıraktım okumadım.

Neden yarıda bırakılıyor bu kitaplar?

Gülçin: Çünkü vakit yok.

Sizi tanımakla başlayalım...

Gülçin: 20 yaşındayım. Mimar Sinan Üniversitesi'nde bale okuduktan sonra üniversitede

modern dans bölümüne geçtim.

Grubun adı neden Hepsi?

Gülçin: Daha da açarsak; hepsi akademik bale temelli dansçılar, hepsi dans ediyor, hepsi

şarkı söylüyor, hepsi arkadaş, hepsi birlikte büyüdü.

Neden R&B'yi tercih ettiniz? Pop müzik yapmanız belki albüm satışlarınızı daha

yükseltebilecek bir seçenek olurdu.

Gülçin: Yıllardır bu müziği dinliyoruz. Vokal yapmayı seviyoruz ve R&B de bizim vokal

anlayışımızı içeren bir müzik tarzı. Yapmak istediğimiz tek müzik R&B idi. Böylece

Türkiye'deki ilk R&B albümünü de biz yapmış olduk. Çocukluk hayalimiz gerçek oldu.

"Hocalarımızın bizi görmek istediği yer AKM sahnesi, konser sahnesi değil"

Sizin şarkılarınızın Türkçe olmasının dışında diğer R&B parçalarından ne farkı var?

Gülçin: Türk ağırlıklı R&B yapmaya çalıştık. R&B'ye güzel tatlar kattık. Yurtdışında Hint

müziğini bile R&B ile karıştırdılar. Biz de bazı parçalarımızda darbuka, ney ve tef

kullandık. Bir parçamızda da tango ile R&B'yi birleştirdik.

Hocalarınız ne diyor bu tip bir albüm yapmanıza? Tepki gösterenler var mı?

Gülçin: Albüm henüz çıkmadığı için çoğu olayın farkında değil. Açıkçası onların

tepkilerinden korkuyoruz. Klasik bale eğitimi aldıktan sonra böyle bir iş yapmamızı

eleştirebilirler. Onların bizi görmek istedikleri yer konser sahnesi değil, AKM sahnesi

çünkü.

Bilinmeyen Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-